21.04.2016

Marvel TAG

Przychodzę dzisiaj do Was z TAG'iem o Marvelu! Nominowała mnie do niego wspaniała Agata z bloga Czarnym Piórem Pisane . Bardzo dziękuję jej za nominację i od razu biorę się za robienie go. Nominuje ludzi, którzy chcą wykonać ten TAG, ale przede wszystkim Szaloną krewetkę z bloga Co Hedwiga widziała i bazyliszek słyszał do wykonania go.


1. Od czego zaczęła się twoja przygoda z Marvelem?

Oglądałam filmy Marvela już w dzieciństwie. Do moich ulubionych należały: Spider-Man i Ghost Rider. Poza tym kreskówki Marvela. Spider-Man, choć wtedy nie wiedziałam, że to Marvel i nie znałam się na tym. Oglądałam wtedy jeszcze kreskówkę z Iron Manem, ale ona mi się nigdy nie podobała, a teraz jak to wygląda? Oczywiście, że uwielbiam Iron Mana!


2. Odwieczna walka - DC czy Marvel?

Oczywiście, że Marvel! DC jest dla mnie zbyt mroczne, chociażby po filmach, które niezbyt mi sie podobają. Nie czytałam wielu komiksów, raptem dwa, więc nie umiem się jeszcze o tym wypowiedzieć, ale nawet książka o Batmanie, którą czytam, nie zainteresowała mnie i leży na półce.


3. Ulubione universum lub seria

Chyba jednak Avengers. Było tam wiele postaci, które przewijały się w różnych uniwersach. Jestem związana z tymi postaciami i ich przygody mi się podobają, nie do końca rozumiem uniwersów X-mena. Więc nie wiem co innego mogłąbym wybrać.


4. Ulubiony bohater

Iron Man. Uwielbiam go za ten jego luz, dlatego jestem całym sercem #TeamIronMan, potrafi rozładować sytuację. Poza tym nie jest taki jak Kapitan Mrożonka, którego nie toleruje, bo tamten jest zbyt idealny. A jeśli chodzi o kobietę to Scarlet Witch. Ma wspaniałą moc i jest jedną z najsilniejszych kobiet, więc mam nadzieję, ze w filmie zrobią z nią coś lepszego, żeby pokazała swój charakter.


5. Ulubiony czarny charakter


Mam dwóch. Loki, jak dla mnie jest idealny. Bóg kłamstw, mam nadzieję, że pojawi się go więcej w filmach. A drugi to Killgrave. Ma wspaniałą moc, którą ja sama chciałabym mieć. Poza tym wspaniały David, który go zagrał, idealnie się spisał, więc mam nadzieję., że pojawi się w drugim sezonie i namiesza jeszcze w życiu Jessiki.


6. Bohater najbardziej podobny do ciebie

Chyba nie ma takiego bohatera, a ja sama nie chciałabym się do nich upodabniać. Jestem jaka jestem i tyle.


7. Ulubiona moc

Uwielbiam moc Deadpoola, który jest bardzo dobrym filmem jeśli już o nim wspominam. Sama chciałabym móc się tak regenerować jak on. Kolejna ulubiona moc to moc Killgrave'a, kontrolowanie ludzi za pomocą samego głosu, to jest coś. Najbardziej jednak moc Scarlet Witch. Kobieta ta może prawie wszystko i jej moc w komiksach jest bardzo rozbudowana.


8. Broń, którą chciałbyś się posługiwać

Ja chciałabym mieć zbroję jak Iron Man. Uważam tak jak Agata, że każdy chciałby ją mieć na sobie i ja nie jestem wyjątkiem. Zbroja Rescue też jest fajna, ale jak sama nazwa wskazuje, jes do obrony.


9. Najgorsza/najgłupsza moc, jaką może posiadać bohater

Sądzę, że połykanie materii. Ta moc jest bardzo beznadziejna, ale nie pamiętam do jakiego bohatera należy. 


10. Ulubiony film/komiks/serial lub ulubiona seria filmów/komiksów

Ulubiony filmy to przede wszystkim: Iron Man 3, Avengers Age of Ultron, Deadpool i Captain America: Winter Solider. Nie umiem się zdecydować nad wyborem jednego filmu, więc niech zostanie tak jak jest. 


11. Dwójka bohaterów, których shippujesz


Pepperony forever! Oni są idealną parą i uzupełniają się wzajemnie, więc dadzą sobie radę z każdym problemem.  Chyba tylko ich lubię w uniwersum Marvela. 


12. Do której organizacji chciałbyś należeć?

Chciałabym zostać Avengersem, to jest moje marzenie. Ale w tym pierwszym składzie gdzie jest jeszcze Wasp. Tam są najfajniejsi bohaterowie. 


To chyba tyle na dzisiaj. Pozdrawiam,
Tori.

5 komentarzy:

 1. Niestety komiksów Marvela nie znam i nigdy ich nie czytałam. Filmy bardziej np. Fantastyczna czwórka czy chociażby Thor.
  Dlatego wypowiedzieć się w tym temacie za bardzo nie mogę. Aczkolwiek wiem, że jeszcze kilka filmów na podstawie komiksów Marvela chętnie bym obejrzała. :)
  Pozdrawiam
  http://biblioteczka-na-poddaszu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście nigdy nie fascynowałam się filmami Marvela, ale cenię twórcę za kreatywnosc, nowatorstwo i przede wszystkim oryginalnosc :D
  Pozdrawiam i rzecz jasna obserwuje :*
  LaMarthisse

  OdpowiedzUsuń
 3. Killgrave musi pojawić się w drugim sezonie Jessici. On jeszcze z nią nie skończył! *_*
  Dzięki bardzo, że wykonałaś ten Tag :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie go zrobię jak znajdę czas! Kocham marvelowskie uniwersa, najmocniej Avengersów, choć X-menom też kibicuję. Oglądałaś Daredevila? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwielbiam Marvela i na pewno Tag wykonam u mnie na blogu :)
  Świetne odpowiedzi :)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :*
  paper-thought.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Theme by Violett