05.08.2016

LIBSTER BLOG AWARD #1

Dziś nie jest to post z recenzją, wiem, że dawno mnie tutaj nie było i mam wiele zaległości, mam przyszykowane posty, tylko muszę je napisać. Skoro nie dodam na razie recenzji, dodam Libster Blog Award, do którego zostałam nominowana przez Nerda Książkowego  za co bardzo dziękuję. Nie przedłużając, zapraszam, a dowiecie się czegoś o mnie ;)


1. Ulubiona trylogia?
Nie wiem czy mam jedną ulubioną trylogię. Przeczytałam wiele książek w swoim życiu. Jednak pierwsze co przyszło mi do głowy to "Dotyk Julii". Jakoś najbardziej lubię tą serię. Często ją wspominam i ogólnie spędziłam miłe chwilę, gdy ją czytałam. Z chęcią będę do niej powracała wiele razy w swoim życiu. 

2. Książka/książki, która/e zmieniła twoje życie i dlaczego akurat ta/e?
Zdecydowanie była to pierwsza część trylogii "Atramentowe serce". To ją pani Ciepły mi poleciła w bibliotece i to przez tą książkę zainteresowałam się czytaniem. Gdyby nie ta książka, zapewne nie zaczęłabym czytać. Byłabym innym człowiekiem, a szczerze to lubię siebie taką, jaką jestem teraz. 


3. Najlepsza książka fantasy według ciebie to...?
Wszystkie książki spod pióra Ricka Riordana. Naprawdę. Uwielbiam jego styl pisania i to jak łatwo mogę utożsamiać się z jego bohaterami. Jego historię zawsze są ciekawe i śmieszne. Wszystko zaczęło się od "Percy'ego Jacksona", a teraz przeczytałam większość jego książek i to one są dla mnie najlepsze pod względem książek fantasy. Lecza zaraz obok, jest miejsce dla "Harry'ego Pottera".


4.Lektura, której nie przeczytałaś lub przeczytałaś, ale bardzo ci się nie podobała?
"Buszujący w zbożu", ta książka tak bardzo mnie irytowała! Główny bohater zachowywał się tak żałośnie i nie potrafił zrozumieć, że i tak wszystko się wyda. Jego sposób myślenia był tak beznadziejny, że w momentach się załamywałam. Nie podpadł mi Holden i tyle. 


5. Piszesz opowiadania/książki?
Piszę opowiadanie. Życie oczami Śmierciożerców. Jednak niezbyt mam czas by siedzieć na laptopie, dlatego rozdziały pojawiają się rzadko. Mam jednak nadzieję, że jeszcze to zmienię. W przyszłości chciałabym napisać książkę i mam nawet na nią już pomysł. 


6. Czym się interesujesz (oprócz książek oczywiście)?
Uwielbiam robić zdjęcia. To przez to poszłam do technikum na profil fototechnika. Interesuje mnie to na tyle, że codziennie widzę jakieś miejsce, gdzie mogłabym robić zdjęcia. Niestety na razie brakuje mi dobrego sprzętu, gdyż aparat w telefonie mnie nie zadowala. 7. Ulubione social media?
Instagram. Codziennie rano, gdy się budzę, chwytam do ręki telefon i go przeglądam. Uwielbiam piękne zdjęcia, bo one dają mi też pomysły na moje zdjęcia. 
Ask. Z aska kożystam i wchodze na niego często, chodź rzadko odpowiadam. Mam mnóstwo pytań w skrzynce, ale zbyt mało czasu i czasami chęci. 


8. Ulubiona gra komputerowa?
Nie gram w gry komputerowe, ale swego czasu lubiłam Simsy 3. 


9. Jakie kanały oglądasz najczęściej na youtube?
Najczęściej oglądam: totallbooknerd7, Maja K., Ichabod oraz Komiksomaniak616.


10. Twoja aktualna tapeta na telefonie/tablecie/komputerze (what ever) to?


11. Rzecz bez, której nie ruszasz się z domu?
Telefon i słuchawki. Bez tych rzeczy czuję się dziwnie pusta. Potrzebuje słuchać muzyki gdy idę sama, bo głupio się czuję. 

To by było na tyle, a teraz moje pytania do nominowanych: 
1. Dlaczego zaczęłaś czytać książki? 
2. Jak zaczynasz swój dzień? 
3. Gdyby była możliwość sprowadzenia 10 bohaterów książkowych do prawdziwego życia, kogo byś wybrała?
4. Twój ulubiony aktor to? 
5. Jakie magiczne zwierzę, chciałabyś mieć i dlaczego? 
6. Wolisz polskie czy zagraniczne książki?
7. Czytasz jakieś opowiadania? 
8. Czym jest dla Ciebie czytanie?
9. Co byś zrobiła gdyby Twoja ulubiona postać zapukała do Twoich drzwi?
10. Kim chcesz zostać w przyszłości? 
11. Jakie seriale oglądasz? 

Nominuję: 

Pozdrawiam, 
Tori.

5 komentarzy:

 1. Świetne lba ;) Ciekawe odpowiedzi. Czytałam książki Ricka Riordana z ciekawości. Choć mam już swoje lata, to podobały mi się jego powieści.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za nominację! ♥ Chociaż sama nie wiem, kogo mam nominować xD
  Uwielbiam Twoją tapetę na telefonie ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne LBA:) też uwielbiam Klaudię i Maję*-* o 2 pozostałych booktuberkach nie słyszałam ale najwyższa pora to nadrobić:)
  Pozdrawiam, Books-my life

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yups nie booktuberkavh tylko youtuberach:)nauczka dla mnie najpierw zobacz pozniej komentuj
   Pozdrawiam^^

   Usuń
 4. Ever wanted to get free Twitter Re-tweets?
  Did you know that you can get these AUTOMATICALLY & TOTALLY FREE by getting an account on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

Theme by Violett