28.06.2018

[101] Mój pierwszy patronat // Revved - Samantha TowleJuż od jakiegoś czasu na moim fanpage'u pojawiają się informację na temat tej książki, którą dane mi było patronować. To dla mnie zupełnie coś nowego i bardzo miłego. Wydawnictwo NieZwykłe postanowiło wydać tę książkę w Polsce, co spodobało się wielu czytelnikom. Samantha Towle stworzyła bohaterów, których wiele osób wręcz pokocha. O czym dokładnie jest „Revved"? To jeden z typowych romansów, przeznaczony czasami dla starszych czytelników, który opowiada o miłości, zaufaniu i strachu. Jedna z wielu takich samych książek, jednakże swoją główną fabułą, wybija się ponad inne książki i staje się świetną przygodą na jeden lub dwa wieczory.


Andressa „Andi” Amaro to główna bohaterka całej tej opowieści. Poznajemy ją w chwili, w której całe jej życie się zmienia. Później przeskakujemy do czasów, gdy z małej dziewczynki staje się kobietą, ze swoimi zainteresowaniami, które tak bardzo różnią się od zainteresowań jej własnej matki. Jej zamiłowaniem są samochody, które potrafi naprawiać czy rozpoznać, zna się na tym lepiej niż ktokolwiek inny. Gdy nasza bohaterka dostaje od starego znajomego propozycję pracy w Formule 1 wraca do swojego rodzinnego miasta, w którym będzie musiała zmierzyć się z demonami przeszłości, a także teraźniejszością. Czy ta młoda kobieta da sobie radę? Ja nie miałam żadnego problemu z Andi, na początku trzyma się twardo swojej zasady, nieumawiania się z kierowcami, ale uczucia są silniejsze niż jej wola dotrzymania danego sobie słowa. Nie jest tą głupią dziewczyną, która rzuca się na bogatych i chętnych facetów. Ma swój rozum, który dobrze jej doradza, a przez to staje się dla czytelników bardziej sympatyczna niż mogłaby być.Carrick Ryan to typowy bad boy występujący w wielu książkach, robi co chce, gdzie chce, kiedy chce i z kim chce. Jednakże ważniejszy jest w nim rozwój kariery, najmłodszy członek Formuły 1, który wbija się na szczyty w ekspresowym tempie. Jego charakter jest na kierunkowany przez media, bo pod tą peleryną niegrzecznego chłopca, skrywa w sobie swoją przeszłość, a także uczucia. To brzmi oczywiście jak milion innych postaci, jednakże Carrick jest w wielu momentach na tyle zabawny, że chcę się wiedzieć o nim więcej i więcej. Niestety bywał też bardzo niezdecydowany, a zdanie zmieniał praktycznie co chwilę. W wielu chwilach był jednak tym uroczym i zakochanym chłopakiem, w którym na pewno wiele z Was by się zakochało.Obsadzenie akcji w świecie wyścigów pomogło tej książce, bo gdyby nie to, prawdopodobnie zniknęłaby gdzieś w tłumie, pomiędzy książkami, które są niemalże takie same. Świat wykreowany tutaj był nieraz zabawny, choć niektóre sytuacje zostały tak pobieżnie potraktowane, że nie dało się nie przewrócić oczami nad tym, co robią nasi bohaterowie. Warto zwrócić także uwagę na postacie drugoplanowe, które nie są tylko tłem, a czasami myślą lepiej niż Andi i Carrick. Osobiście z całego serca polecam Wam tę książkę, która na pewno fankom romansów się spodobają i będą chciały więcej, a mogę Wam zdradzić, że jeśli książka się spodoba, być może wydawnictwo wyda kolejną część, bo taka została napisana przez autorkę.

Za książkę dziękuję wydawnictwu NieZwykłe. Możecie ją już oczywiście kupić w przedsprzedaży, gdybyście byli nią zainteresowani, wystarczy kliknąć tutaj. 

Pozdrawiam, 
Tori! 


9 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu, to wspaniałe osiągnięcie!

  Hubert z Thelunabook
  https://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu, przyjemne uczucie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje patronatu, ciekawe czy ja kiedyś się tego doczekam! :) A co do książki, lubię takie klimaty i zapisuję sobie książkę na listę do przeczytania, może nie na już ale chętnie ją przeczytam za jakiś czas! :)

  Pozdrawiam,
  lunafisher.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Świetny pomysł na te wyścigi samochodowe :) książka na pewno na tym zyskała

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu, aczkolwiek to ten typ powieści, po który nie sięgam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu. Książkę z chęcią przeczytać, zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lekturka na wakacje!
  Gratuluję patronatu!

  OdpowiedzUsuń

Theme by Violett